cancer de col uterin?

Secțiunea: Cancerul de col uterin
47 comentarii 1 2 3
41 mirceamirela
41 mirceamirela [15c]
30-03-2014, 18:50

Membru din 01-04-2014

Subiecte: 1

Comentarii: 15

Ok, va multumesc amandurora pt raspunsuri, oricum am sa va cer parerea si aici, negresit, dar dvs mereu spuneti sa mergem la dr, asa ca eu am vrut sa merg la un dr oncolog bun(RaulDuke), imi place cum puneti problema in toate cazurile, deci m-am gandit la dvs.Speram sa nu fie nevoie de oncolog dar cred ca trebuie pana la urma, indiferent de rezultat, asa este?bineinteles, inca o data, am nevoie de raspunsul dvs.Va multumesc!Iti multumesc si tie Marton, am sa tin cont si de parerea ta daca voi veni la Bucuresti, mi-e bine Buc pt ca am rude acolo si dr buni!va salut cu mult respect!
42 mirceamirela
42 mirceamirela [15c]
30-03-2014, 19:08

Membru din 01-04-2014

Subiecte: 1

Comentarii: 15

Marton, inteleg ca ai trecut prin momente dificile, sper ca acum esti bn si ca n-o sa mai ai parte de astfel de probleme.Iti doresc multa sanatate si noroc!ai grija de tine!
43 RaulDuke
43 RaulDuke [7763c]
30-03-2014, 20:13

Membru din 12-04-2011

Subiecte: 1

Comentarii: 7763

si eu imi asum raspunderea pentru orice particica a meseriei mele, dar activitatea mea de pe acest forum nu face parte din ea. nu ma intereseaza deci sa-mi dezvalui identitatea si nu vad de ce conteaza asta, doar nu sunt singurul oncolog din romania! in alta ordine de idei, oricine poate stabili o consultatie la mine in realitate, poate ca unii dintre oamenii de aici si sunt pacienti de ai mei, dar nu o stiu. e o chestiune de probabilitate si nu am de gand sa las asta sa se schimbe prea curand! nu vad de ce as face-o.
44 MARTON
44 MARTON [617c]
31-03-2014, 01:10

Membru din 08-06-2014

Subiecte: 15

Comentarii: 617

Ca si mine si dumneavoastra ati depus un juramant, si asta inseamna ca vati obligat sa ajutati oamenii care au nevoie de serviciile dumneavoastra.
Sper din toata inima sa nu ajungeti niciodata in situatia noastra si sa vi se raspunda la fel, eu am patit asta in iunie 2013 din partea unui medic de familie care nu mia prescris medical din cauza ca eram prea fericit ( am citat cuvintele lui), pt ca el era suspect de cancer si nu ma comportam ca el, si nu se incadra, si pt asta chiar daca aveam scrisori medicale nu vroia sami dea medical dupa operatie.
optimismul si sprijinul cheia vindecarii
45 RaulDuke
45 RaulDuke [7763c]
31-03-2014, 18:40

Membru din 12-04-2011

Subiecte: 1

Comentarii: 7763

nu stiu la ce juramant te referi, eu nu am jurat niciodata ca "ma oblig sa ajut oamnii care au nevoie de serviciile mele". sincer, nu vad cine pe lumea asta se apuca sa faca juraminte asa din proprie initiativa si pentru ce ar face-o... in schimb eu ajut pe absolut toata lumea care are nevoie de ajutor, fie la spital fie aici pe forum. insa nu poate nimeni sa-mi impuna maniera in care sa o fac. crezi ca e ceva in neregula cu asta ? stiu ca nimanui nu-i ajunge nimic niciodata, toti vrem mai mult, dar de la asta pana la a pretinde ca cineva e "obligat" sa faca mai stiu eu ce... e cale lunga.
46 MARTON
46 MARTON [617c]
01-04-2014, 19:11

Membru din 08-06-2014

Subiecte: 15

Comentarii: 617

MEDICII, POLITISTII, JANDARMII, POMPIERII, MILITARII, POLITIA LOCALA, PARLAMENTARII, SENATORII, PREMIERUL, PRESEDINTELE, MINISTRII TOTI DEPUN JURAMINTE LA INVESTIRE.
optimismul si sprijinul cheia vindecarii
47 RaulDuke
47 RaulDuke [7763c]
01-04-2014, 20:37

Membru din 12-04-2011

Subiecte: 1

Comentarii: 7763

de restul nu stiu ce juraminte au, dar nu cred ca tu ai citit juramantul pe care l-am depus eu.
Răspunde la topic
47 comentarii 1 2 3
Notă: informațiile prezentate pe site-ul Ghid-Cancer.ro au rolul de a informa și susține pacienții cu cancer sau aparținătorii acestora, însă nu pot substitui vizita la medic, diagnosticul și tratamentul oferit de acesta în mod direct. Nu ne asumăm nicio răspundere cu privire la efectele pe care acest site le poate avea asupra dvs.
Trimite(Share) pe Facebook
Mergi sus
Trimite linkul pe Whatsapp