5 fluorouracil de unde se poate procura?

Secțiunea: Cancerul de colon
44 comentarii 1 2 3
41 RaulDuke
41 RaulDuke [7763c]
03-06-2012, 11:30

Membru din 12-04-2011

Subiecte: 1

Comentarii: 7763

exact cum credeam. nu ai niciun argument si nicio dovada. esti un mincinos si un paranoic !

iti urez succes la turneul tau de quackery si sa pastrezi nenorocirile de care zici pentru tine si familia ta, nu pentru oameni normali la cap!
42 bbenyci
42 bbenyci [1c]
03-11-2012, 13:48

Membru din 03-11-2012

Subiecte: 0

Comentarii: 1

Buna ziua, sunt noua pe acest forum, si ma confrunt cu aceasta mare problema lipsa medicamentelor pentru bolnavii de cancer. Mama mea este in stadiu final deja, nu se mai poate face nimic, a fost descoperita cu metastaze de la inceput la pancreas si ficat, acuma dupa un an jumate a mai facut metastaze si la alte organe deci din pacate pentru ea nu putem sa mai facem nimik.
Acuma va scriu aici in speranta ca va pot ajuta cumva cu 10 fiole de fluorouracil, care din pacate pentru noi au ajuns prea tarziu, nu le mai poate primi fiindca medicul a zis ca nu mai are nici un rost...dar noi le-am cautat de ceva timp pana cand am reusit sa dam de ele...in Romanaia nu prea se mai gaseste.
Daca ar fi cuiva de folos le-am vinde pentru ca stim ce mult inseamna sa nu poti sa gasesti aceste medicamete si sa ai nevoie de ele.
Daca doriti eventual mai multe detalii, va rog sa imi scrieti aici si va raspund. Cu stima, Eni.
43 andrada04
43 andrada04 [1c]
19-11-2012, 22:45

Membru din 19-11-2012

Subiecte: 0

Comentarii: 1

Buna Eni..si eu sunt noua pe acest forum..am citit mesajul tau si regret ca treci prin asemenea momente..e dureros si cumplit sa privim neputinciosi la suferinta celor dragi..as vrea sa stiu daca mai este valabil mesajul legat de cele 10 fiole si care e dozajul lor..ma confrunt cu aceeasi pb de a nu putea face rost..sper sa-mi poti raspunde cat mai curand..multumesc..Alexandra
44 DAIANAS
44 DAIANAS [1c]
17-12-2012, 17:30

Membru din 17-12-2012

Subiecte: 0

Comentarii: 1

Eni, m-ar interesa si pe mine daca mai ai cele 10 fiole despre care vorbeai. Fiolele ce gramaj au? sau unde ai reusit pana la urma sa le gasesti? te rog din suflet sa imi raspunzi. eventual imi poti lasa un nr de telefon sa te contactez. multumesc
Răspunde la topic
44 comentarii 1 2 3
Notă: informațiile prezentate pe site-ul Ghid-Cancer.ro au rolul de a informa și susține pacienții cu cancer sau aparținătorii acestora, însă nu pot substitui vizita la medic, diagnosticul și tratamentul oferit de acesta în mod direct. Nu ne asumăm nicio răspundere cu privire la efectele pe care acest site le poate avea asupra dvs.
Trimite(Share) pe Facebook
Mergi sus
Trimite linkul pe Whatsapp