Vindecarea cancerului cu ajutorul terapeutului Lungu Gabriel

Secțiunea: Tratamentul naturist și alternativ al cancerului
25 comentarii 1 2
21 3Alina
21 3Alina [1c]
26-11-2011, 17:03

Membru din 26-11-2011

Subiecte: 0

Comentarii: 1

dragii mei, poate sunteti curioasi cu privire la domnul doctor Lungu Gabriel. nu stiu cate persoane sustine el ca a vindecat, insa eu am apelat la serviciile lui si fara niciun rezultat. mama a fost descoperita cu cancer pancreatic si metastaze hepatice. el mi-a bagat practic e gat niste prafuri din alge, scumpe, dar nu contest ca nu ar fi bune! insa fara niciun efect. apoi m-a pus sa cumpar alt supliment detoxifiant, am insistat sa iau doar o cutie insa m-a convins ca trebuie sa iau 4!! le-am luat dar in timpul tratamentului starea ei a inceput sa se inrautateasca. nu am lucrat doar cu el, ii mai dadeam niste anticangerigene din america, de care mi-a zis ca sunt foarte bune si in combinatie aceste tratamente or sa-si faca efectul. n-a fost asa, in 3 luni mama s-a stins.
in asemenea momente suntem in stare de orice sa-i salvam pe cei dragi, dar trebuie sa fiti constienti ca sunt multi sarlatani care profita de slabiciunea unor persoane disperate pt a isi imbunatatii traiul. nu vreau sa acuz pe nimeni. mai stiu depre d-nul Lungu ca a studiat homeopatie la universitatea Spiru Haret si ca mai mereu e plecat prin Europa, ceea ce ma face sa ma intreb care e adevaratul scop ar iesirilor atat de dese din tara!!???
22 radicus
22 radicus [411c]
26-11-2011, 18:18

Membru din 11-05-2011

Subiecte: 3

Comentarii: 411

Exista multe categorii de "afaceristi" care profita de vulnerabilitatea oamenilor. Printre acestia se numara sarlatanii dar si traficantii de droguri.
23 RaulDuke
23 RaulDuke [7763c]
26-11-2011, 21:02

Membru din 12-04-2011

Subiecte: 1

Comentarii: 7763

@3Alina: oricum oamenii ca Lungu Gabriel si alti nenorociti care apar pe OTV nu au viata lunga. adica cel putin in linia de munca pe care si-au ales-o (frauda), pentru ca mai devreme sau mai tarziu (de obicei destul de devreme) tot ajung cautati, fie de bratul lung al legii, vie de razbunarea oamenilor, si tot ajung rau. din pacate oricat de rapid s-ar duce in jos acest sarlatani, tot apar altii gata sa profite. inflorirea lor este ca o plaga pe un tesut vulnerabil, ei insisi reprezentand infectia, iar lucrul asta nu poate fi combatut decat cu o mai buna educatie in populatia generala.
24 Andreas24
24 Andreas24 [4c]
16-01-2012, 17:56

Membru din 16-01-2012

Subiecte: 0

Comentarii: 4

Feriti-va de sarlatanul Lungu. Cititi

http://www.unromaninfuriat.blogspot.com/2012/01/hoax-plagiat-inselaciune-si-furt-de.html
25 marius hrab
25 marius hrab [1c]
16-04-2013, 20:12

Membru din 16-04-2013

Subiecte: 0

Comentarii: 1

lamuritima si pe mine este acest domnu lungu si e adevarat ce face?
Răspunde la topic
25 comentarii 1 2
Notă: informațiile prezentate pe site-ul Ghid-Cancer.ro au rolul de a informa și susține pacienții cu cancer sau aparținătorii acestora, însă nu pot substitui vizita la medic, diagnosticul și tratamentul oferit de acesta în mod direct. Nu ne asumăm nicio răspundere cu privire la efectele pe care acest site le poate avea asupra dvs.
Trimite(Share) pe Facebook
Mergi sus
Trimite linkul pe Whatsapp