rezultat examen RMN cerebral

Secțiunea: Interpretare explorari imagistice
3 comentarii 1
1 meganne
1 meganne [2c]
19-10-2010, 20:42

Membru din 03-09-2010

Subiecte: 3

Comentarii: 2

am fost si la Bucuresti unde am facut o angiografie dar nu mi-a iesit nimic dar sunt totisi pierderi de memorie ce poate fi ? un sfat va rog unde as mai putea merge si ce analize sa mai fac
2 Ionescu Roxana
17-07-2015, 10:28

Membru din 17-07-2015

Subiecte: 0

Comentarii: 3

Buna ziua,

Nu am studii de specialitate dar din experienta va spun ca astfel de probleme nu pot fi neglijate. Incercati sa mai cereti o parere medicala legata de problema dumneavoastra. In Bucuresti exista o clinica de radiologie (Phoenix) care detine o platforma online de reinterpretare imagini (http://diagnostic2.com/). Incarcati imaginile pe site si primiti un alt rezultat de la medicul radiolog ales de dumneavoastra, costurile sunt mai mici decat in cazul repetarii examinarii iar medicii sunt foarte buni.

Sanatate!
3 RaulDuke
3 RaulDuke [7763c]
19-07-2015, 11:45

Membru din 12-04-2011

Subiecte: 1

Comentarii: 7763

Răspuns pentru (meganne, 19-10-2010, 20:42:09):


din pacate forumul asta nu cred ca poate sa te ajute prea mult, dincolo de recomandarea elementara "mergi la doctor". tot din pacate, investigatiile facute pur si simplu si pe repede inainte, nu tin loc de consult la medic, lucru care trebuie facut in primul rand. de asemenea "ce poate fi" este o intrebare care tot numai lui i se poate pune.
Răspunde la topic
3 comentarii 1
Notă: informațiile prezentate pe site-ul Ghid-Cancer.ro au rolul de a informa și susține pacienții cu cancer sau aparținătorii acestora, însă nu pot substitui vizita la medic, diagnosticul și tratamentul oferit de acesta în mod direct. Nu ne asumăm nicio răspundere cu privire la efectele pe care acest site le poate avea asupra dvs.
Trimite(Share) pe Facebook
Mergi sus
Trimite linkul pe Whatsapp