Revenierea cancerului (dupa operatia cancerului de col uterin)

Secțiunea: Cancerul de col uterin
3 comentarii 1
1 Maia49
1 Maia49 [0c]

Membru din 01-01-2014

Subiecte: 1

Comentarii: 0

Buna ziua,
Anul trecut in iulie, am fost operata de cancer uterin, am facut toate tratamentele recomandate si am mers la control la 3 luni. Ultima oara am fost in 9 iunie, si toate controalele au fost bune, nici un semn de revenirea boli..
Exact la o luna, deci in 9 julie a inceput sa am o durere, mai bine zis o senzatie de durere surda in partea dreapta (asta numai cind stau indoita sau stau pe scaun, daca merg nu am nimic), daca as fi tinira as zice ca este apendicita, cu reflexe in spate, ce ar putea sa fie? tot de curind am descoperit ca am pietre la bila dar nu ma deranjeaza acum de loc.
Sa-mi fi revenit cancerul? mis-a spus ca ca fost bazat pe un virus, Ce sa fac?
Multumesc anticipat pentru sfat
2 Lora13
2 Lora13 [2c]

Membru din 01-01-2014

Subiecte: 0

Comentarii: 2

Draga Maia vreau sa iti recomand din suflet un site unde poti gasi carti scrise de un suflet minunat poate ai auzit de el: Lazarov, site-ul se numeste: www.miracol.ro, cit priveste problema ta iti dau un sfat de suflet, incearca sa privesti in tine ca facind parte din alta persoana si vezi ce ar putea sa declanseze asta. Incearca sa ai mai multa incredere in Dumnezeu incearca sa iubesti fara conditii, incearca sa daruiesti iubire in jurul tau sa alungi toate energiile negative care te tulbura incearca sa nu te lasi afectata de nimeni si de nimic, ceea ce nu spune nimeni este ca orice forma de boala are la baza o forma emotionala. Incearca draga mea sa faci totul cu iubire sa dai voie in viata ta la tot ce e frumos sa te bucuri absolut de orice ca un copil si vei vedea ca starea ta se va imbunatati instantaneu.Si f important sa nu iti faci atasamente fata de lucrurile materiale de pe pamint.
Am avut o cunostinta buna care s-a imbolnavit de cancer era o fata minunata si buna, ajuta pe toti oamenii in jurul ei dar la un moment dar a uitat de ea, a uitat sa se bucure a uitat sa traiasca frumos si a pus pe primul loc partea materiala, asta i-a adus sfirsitul. Mai mult cei care te inconjoara sunt f importanti, daca ei te trag in jos prin diversele obiceiuri proaste asta se intoarce impotriva ta. Dar nu uita ce am scris mai sus e f important! Restul lasa in grija Domnului, abandoneaza-te in fata Lui si cauta sa gasesti si in cei din jur partea frumoasa. Te imbratisez si eu iti spun acum: Esti sanatoasa si vei fi daca vrei sa fii.
3 Lora13
3 Lora13 [2c]

Membru din 01-01-2014

Subiecte: 0

Comentarii: 2

Draga Maia ceva f f important site-ul www.terapiinaturiste.ro/cancer-lazarev.php intra si citeste tot ceea ce vrei sa stii. Iti doresc numai bine!
Răspunde la topic
3 comentarii 1
Notă: informațiile prezentate pe site-ul Ghid-Cancer.ro au rolul de a informa și susține pacienții cu cancer sau aparținătorii acestora, însă nu pot substitui vizita la medic, diagnosticul și tratamentul oferit de acesta în mod direct. Nu ne asumăm nicio răspundere cu privire la efectele pe care acest site le poate avea asupra dvs.
Trimite(Share) pe Facebook
Mergi sus
Trimite linkul pe Whatsapp