puroi in amigdalite - ar putea fi cancer?

Secțiunea: Ar putea fi cancer?
3 comentarii 1
1 g3orgianaa
1 g3orgianaa [0c]
22-02-2010, 13:05

Membru din 22-02-2010

Subiecte: 1

Comentarii: 0

buna ziua, am si eu o problema, am 15 ani, de ceva timp am gauri in amigdalite in care se poate observa ceva alb cum ar fi puroi doar ca este solid . am fost la control iar doctorii nu mi-au spus nimic precis am facut tratament dar reapare . ma deranjeaza deoarece am tot timpul senzatia ca am ceva in gat ...va rog ajutati-ma. va multumesc
2 scarface
2 scarface [78c]
02-02-2010, 12:56

Membru din 22-07-2009

Subiecte: 1

Comentarii: 78

Mergi la un medic homeopat care nu face decat homeopatia clasica si te poate ajuta. Este singurul lucru care te poate ajuta cu adevarat.
3 luciana.l
3 luciana.l [13c]
22-02-2010, 13:05

Membru din 16-02-2010

Subiecte: 0

Comentarii: 13

BUNĂ! Și eu am avut aceaş problemă,
de când ma stiu problema mea era amigdalita ,tot timpul erau inflamate , aveam amigdalite purulente mai tot timpu ,acum am 24 de ani şi in urmă cu ceva timp am luat un supliment nutritiv foarte benefic .
Au trecut 2 săptămâni de când luam acest tratament şi am observat că pe amigdalite au apărut acel puroi solid (erau pe amândoua şi foarte mult ) şi ca să nu mai am acea senzaţie de ceva in gât mi-am îndepartato cu un tifon ,acest lucru sa întâmplat de 2 oei ,pâna a ieşit ce a fost de ieşit. De atunci nu am mai avut probleme cu amigdalitele nici măcar pe timpul ierni.
Răspunde la topic
3 comentarii 1
Notă: informațiile prezentate pe site-ul Ghid-Cancer.ro au rolul de a informa și susține pacienții cu cancer sau aparținătorii acestora, însă nu pot substitui vizita la medic, diagnosticul și tratamentul oferit de acesta în mod direct. Nu ne asumăm nicio răspundere cu privire la efectele pe care acest site le poate avea asupra dvs.
Trimite(Share) pe Facebook
Mergi sus
Trimite linkul pe Whatsapp