nu stiu ce reprezinta.. o fi cancer?

Secțiunea: Ar putea fi cancer?
1 comentarii 1
1 Micky24
1 Micky24 [0c]
05-03-2009, 09:03

Membru din 05-03-2009

Subiecte: 1

Comentarii: 0

buna ziua .va rog mult sa ma ajutati cu un sfat, deoarece sunt foarte speriata si nu stiu ce este de facut .de aproape o saptamana mi-a aparut la nivelul labiilor o bubita (initial mica,gen o bobita de orez,subcutanata).ieri am incercat sa o ating (la un moment dat aveam impresia ca seamana cu un furung)si spre uimirea mea s-a umfalat foarte tare creandu-mi o stare de disconfort;dupa cateva ore s-a retras la forma initiala.mai am una de genul asta de multe luni aproape de anus,dar care nu s-a inflat si pe care nu am luat-o in calcul.mentionez ca nu ma doare,nu secreta nimic...nu am avut contact sexual de mai bne de 2 ani si nu am fost niciodata bolnava.sper ca ma veti putea ajuta,multumesc
Răspunde la topic
1 comentarii 1
Notă: informațiile prezentate pe site-ul Ghid-Cancer.ro au rolul de a informa și susține pacienții cu cancer sau aparținătorii acestora, însă nu pot substitui vizita la medic, diagnosticul și tratamentul oferit de acesta în mod direct. Nu ne asumăm nicio răspundere cu privire la efectele pe care acest site le poate avea asupra dvs.
Trimite(Share) pe Facebook
Mergi sus
Trimite linkul pe Whatsapp