adenocarcinom rectal... si trebui sa faca radioterapie

Secțiunea: Radioterapie
3 comentarii 1
1 necsulescu diana
22-09-2010, 22:40

Membru din 22-09-2010

Subiecte: 2

Comentarii: 1

Buna ziua,
as vrea sa stiu daca imi poate recomanda cineva un medic oncolog bun si un radioterapeut in Bucuresti.Tatal meu a fost diagnosticat cu adenocarcinom rectal si va trebui s afaca radioterapie.imi poate recomanda cineva un medic bun?sau unde ar fi mai indicat sa faca acest lucru IOB sau Coltea?
multumesc din suflet si daca cineva s- a confruntat cu un caz asemanator poate imi poate oferi ceva informatii
2 riciu
2 riciu [251c]
10-07-2010, 14:18

Membru din 25-04-2010

Subiecte: 1

Comentarii: 251

buna ! un radioterapeut f bune este chiar directorul IOB-ului in persoana d-nei dr Rodica Anghel ! tatal meu a fost pacientul dansei si cu noi s-a purtat f bine si tratamentul pe care i l-a dat a fost f eficient la tatal meu ! singura problema este ca intri f greu la dansa pt ca are f f multi pacienti si sunt saptamani in care tb se vii si cate trei zile la rand sa poti intra !! bafta multa !!
3 georgeta1959
3 georgeta1959 [48c]
22-09-2010, 22:40

Membru din 23-10-2010

Subiecte: 3

Comentarii: 48

D-na prof. Anghel este un radioterapeut deosebit de meticulos din pacate extrem de ocupat
Răspunde la topic
3 comentarii 1
Notă: informațiile prezentate pe site-ul Ghid-Cancer.ro au rolul de a informa și susține pacienții cu cancer sau aparținătorii acestora, însă nu pot substitui vizita la medic, diagnosticul și tratamentul oferit de acesta în mod direct. Nu ne asumăm nicio răspundere cu privire la efectele pe care acest site le poate avea asupra dvs.
Trimite(Share) pe Facebook
Mergi sus
Trimite linkul pe Whatsapp