Icter mecanic std 4

Secțiunea: Cancerul de ficat (hepatic, hepatocarcinom)
4 comentarii 1
1 miorita75
1 miorita75 [5c]
19-10-2009, 14:19

Membru din 22-07-2009

Subiecte: 2

Comentarii: 5

buna.tatal meu are icter mecanic in std 4 cu invazie locoregionala,tumoarea klatskin are 62 ani as vrea sa stiu ce se mai poate face pentru el am fost la mai multi medici dar toti spun ca sunt slabe sase.
2 scarface
2 scarface [78c]
22-07-2009, 16:04

Membru din 22-07-2009

Subiecte: 1

Comentarii: 78

Doamna,

in orice caz se poate face ceva care sa ajute omului, dar nu cu mijloacele medicinei clasice asa ca daca medicii v-au spus ca nu mai pot face nimic este bine sa faceti ca ei : adica sa nu maiincercati nimic la ei ci sa incercati si alte tipuri de medicina si anumea pe cea homeopata.

Consultati CAT mai urgent un medic homeopat CU Experienta, caci homeopatia are remedii foarte eficace si chiar speciale pt. astfel de cazuri.
Tatal dumneavaostra nu este fara sanse decat daca credeti pe medici ca asa este !
Insa sunt cazuri in care nici medici homeopati nu mai pot face nimic daca va duceti prea tarziu la ei si in plus si plina de toxine chimice.
3 miorita75
3 miorita75 [5c]
03-08-2009, 00:25

Membru din 22-07-2009

Subiecte: 2

Comentarii: 5

buna,nu stiu cum sa mai incep tatal meu are icter mecanic suntem disperati nu stim unde sa mai apelam de curind am apelat la fulga stelian cel care a aparut la otv,ia dat ceaiuri de 700000lei dar nici un rezultat ia dat sa nu manince carne nici un fel maninca totul fara foc ,el ia spus ca daca urmeaza acest tratament se va face bine,el mai are si un tub bagat pe undeva pe linga pancreas sa ii scoata tot sucul aceela di organism pt ca la el este un tub infundat ,nu mai stim ce sa facem este f nervos ,acst fulga ia spus in fata ca are cancer nu mai stim ce sa facem unde sa mai intrebam ajutatima macar cu un sfat eu stau in spania si sunt terminata.
4 miorita75
4 miorita75 [5c]
19-10-2009, 14:19

Membru din 22-07-2009

Subiecte: 2

Comentarii: 5

imi pare rau ca trebuie sa scriu,tatal meu a decedat in ziua 27august tot ce vreau sa mai spun este pentru cine vrea sa asculte sa nu faca aceiasi greseala care am facut-o noi cu stelian fulga este un escroc si un mincinos si maninca lumea de bani dar nu face nimic un sarlatan cum spune toata lumea despre el dar noi am fost prea disperati de am incercat cu el ,lume buna nu va duceti la el cind un medic spune ca nu mai sunt sanse sa credeti,sa nu apelati la sarlatanu de fulga un mincinossssssssssss.
Răspunde la topic
4 comentarii 1
Notă: informațiile prezentate pe site-ul Ghid-Cancer.ro au rolul de a informa și susține pacienții cu cancer sau aparținătorii acestora, însă nu pot substitui vizita la medic, diagnosticul și tratamentul oferit de acesta în mod direct. Nu ne asumăm nicio răspundere cu privire la efectele pe care acest site le poate avea asupra dvs.
Trimite(Share) pe Facebook
Mergi sus
Trimite linkul pe Whatsapp