cancer sau nu?

Secțiunea: Ar putea fi cancer?
2 comentarii 1
1 dani_sdv
1 dani_sdv [1c]
21-02-2009, 15:18

Membru din 21-02-2009

Subiecte: 4

Comentarii: 1

Va rog mult ,am nevoie de citeva informatii!
Mama mea a fost operata de "SINUZITA CR HIPERTROFICA MAXILO ETMOIDALA"moment in care s-a descoperit o formatiune,in urma examenului microscopic mi se spune`UN FRAGMENT CU STRUCTURA FIBROCOLAGENA CU ZONE DE NECROZA,INFILTRAT INFLAMATOR ACUT SI PROLIFERARE MONOMORFADE CELULE DE TALIE MEDIE CU PREZENTA DE MITOZE ATIPICE.INTRA IN DISCUTIE UN CARCINOM NEDIFERENTIAT SAU UN LIMFOM NECESITA EXAMEN IHC"intrebarile mele sunt:
cit dureaza acest examen IHC
ce sanse sunt sa nu fie totusi cancer?
mentionez ca stare mamei mele se agraveaza foarte rapid:imposibilitatea respiratiei pe nas durere in ochiul sting,urechi infundate durere in git lipsa poftei de mincare slabire excesiva citeodata scurgeri de puroi din nara operata mentionez ca a fost externata in asteptarea
rezultatului IHC
MULTUMESC
2 ali39
2 ali39 [20c]
21-02-2009, 15:18

Membru din 01-01-2014

Subiecte: 0

Comentarii: 20

Da , eu cred ca este din ce relatezi tu.
Răspunde la topic
2 comentarii 1
Notă: informațiile prezentate pe site-ul Ghid-Cancer.ro au rolul de a informa și susține pacienții cu cancer sau aparținătorii acestora, însă nu pot substitui vizita la medic, diagnosticul și tratamentul oferit de acesta în mod direct. Nu ne asumăm nicio răspundere cu privire la efectele pe care acest site le poate avea asupra dvs.
Trimite(Share) pe Facebook
Mergi sus
Trimite linkul pe Whatsapp