cancer pancreatic

Secțiunea: Cancerul de pancreas
3 comentarii 1
1 lylyly
1 lylyly [1c]
15-03-2013, 12:16

Membru din 15-03-2013

Subiecte: 1

Comentarii: 1

va rog sa imi raspundeti urgent! tatal meu in varsta de 58 de ani a fost diagnosticat cu cancer pancretic, luni vrem sa plecam la bucuresti la spitalul fundeni, noi fiind din braila, as dori sa aflu care sant sansele de vindecare, mentionez ca este cardiac si are si diabet,
Suntem disperati
2 IuliaCristianaB
26-03-2010, 10:07

Membru din 02-09-2009

Subiecte: 0

Comentarii: 8

e greu de spus aşa care sunt şansele de vindecare, pentru că depind de foarte mulţi factori- de la stadiul tumorii, la extindere, posibile metastaze, acest lucru poate să vi-l spună doar medicul oncolog după o atentă examinare a tuturor acestor date. Dar duceţi-vă cu speranţă şi cu credinţă! Să vă ajute Cel de Sus!
3 lylyly
3 lylyly [1c]
26-03-2010, 18:32

Membru din 15-03-2013

Subiecte: 1

Comentarii: 1

va multumesc din suflet pentru raspuns .As dori daca se poate sa imi recomandati un doctor de la spitalul Fundeni.
Răspunde la topic
3 comentarii 1
Notă: informațiile prezentate pe site-ul Ghid-Cancer.ro au rolul de a informa și susține pacienții cu cancer sau aparținătorii acestora, însă nu pot substitui vizita la medic, diagnosticul și tratamentul oferit de acesta în mod direct. Nu ne asumăm nicio răspundere cu privire la efectele pe care acest site le poate avea asupra dvs.
Trimite(Share) pe Facebook
Mergi sus
Trimite linkul pe Whatsapp