cancer ovarian.. este grav? recomandati-mi un medic!

Secțiunea: Cancerul de ovar (ovarian)
5 comentarii 1
1 Viorel03
1 Viorel03 [0c]

Membru din 01-01-2014

Subiecte: 1

Comentarii: 0

Buna seara!
Mama mea in urma unui chiuretaj biopsic a primit urmatorul rezultat histopatologic: " se constata cheaguri fibrino-hematice cuprinzand fragmente tisulare dispersate ce prezinta o proliferare tumorala cu aspect de carcinom cu pattern solid"
Va rog sa-mi spuneti cat de grav este..imi puteti recomanda medici specializati in aceasta problema?
Multumesc!
2 spataru
2 spataru [1c]

Membru din 01-01-2014

Subiecte: 0

Comentarii: 1

spune virsta sieventuale boli asociate!
3 graal
3 graal [2c]

Membru din 01-01-2014

Subiecte: 0

Comentarii: 2

cu rezultatele veniti la d-nul dr. Haiduc Catalin la clinica noastra. programare puteti sa va faceti la numerele de telefon 323 00 00 sau 323 00 02
4 graal
4 graal [2c]

Membru din 01-01-2014

Subiecte: 0

Comentarii: 2

nu exista un tratament miraculos fara sa te vada medicul sa ti-l prescrie! Asa reclama isi fac si acele pastile pentru slabit "mirralucoase" care s-au dovedit a fi o mare minciuna! credeti-ma le-am incercat personal!
5 pantera
5 pantera [9c]

Membru din 01-01-2014

Subiecte: 0

Comentarii: 9

pai este grav.carcinom=cancer mai pe itelesul tuturor.doctorul ginecolog care i-a facut chiuretajul trebuia sa-i spuna ce sa faca, dupa ce a citit rezultatul.mergeti la un ginecolog < pentru ca trebuie operata cit mai repede
Răspunde la topic
5 comentarii 1
Notă: informațiile prezentate pe site-ul Ghid-Cancer.ro au rolul de a informa și susține pacienții cu cancer sau aparținătorii acestora, însă nu pot substitui vizita la medic, diagnosticul și tratamentul oferit de acesta în mod direct. Nu ne asumăm nicio răspundere cu privire la efectele pe care acest site le poate avea asupra dvs.
Trimite(Share) pe Facebook
Mergi sus
Trimite linkul pe Whatsapp