cancer de colon

Secțiunea: Cancerul de colon
2 comentarii 1
1 carauastela
1 carauastela [2c]
07-03-2011, 08:56

Membru din 15-11-2010

Subiecte: 1

Comentarii: 2

tatal meu a fost operat de cancer de colon,,nu i sau administrat nici un fel de chimioterapie,,pt ca este batrin,,are 79 de ani,,,dar toti medicii au zis ca batrinetea este un avantaj,,dar la un an dupa operatie,,cancerul era din nou la locul lui,,am auzit de acest medicament NICOLIT,,,de unde pot sa fac rost de el,,si cit este de bun? am mare nevoie de un raspuns urgent,,,-----------*

(*modificat de administrator)
2 carauastela
2 carauastela [2c]
11-11-2010, 21:39

Membru din 15-11-2010

Subiecte: 1

Comentarii: 2

precizez ca la operatie sa constatat ca organele interne nu sint afectate,,sint in limite normale,,,imbatrinite,,dar in limite aproximativ normale,,,acum la un an si jumatate de la operatie au reaparut constipatiile,,,alternate cu diaree,,cu dureri de burta,,,va rog,,sintem, disperati,,
Răspunde la topic
2 comentarii 1
Notă: informațiile prezentate pe site-ul Ghid-Cancer.ro au rolul de a informa și susține pacienții cu cancer sau aparținătorii acestora, însă nu pot substitui vizita la medic, diagnosticul și tratamentul oferit de acesta în mod direct. Nu ne asumăm nicio răspundere cu privire la efectele pe care acest site le poate avea asupra dvs.
Trimite(Share) pe Facebook
Mergi sus
Trimite linkul pe Whatsapp