ce inseamna cu adevarat tumoare la pancreas?

Secțiunea: Cancerul de pancreas
2 comentarii 1
1 benchmihaela
1 benchmihaela [1c]

Membru din 01-01-2014

Subiecte: 1

Comentarii: 1

o sa incep cam asa; bunica mea s-a internat la spital in bucuresti acolo i s-a dat un diagnostic care m-a darimat pe mine si pe toata familia;diagnosticul a fost TUMOARE LA PANCREAS.eu as dori sa stiu ce inseamna cu adevarat tumoare la pancreas?va multumesc si v-as ramine solemn recunoscatoare
2 benchmihaela
2 benchmihaela [1c]

Membru din 01-01-2014

Subiecte: 1

Comentarii: 1

am vazut ca mi-ati raspuns la mesaj si va multumesc din suflet ,vreau sa va mai spun ca bunica mea a fost operata,din cite am inteles operatia a avun succes,a fost externata din spital,inainte sa fie externata i s-a facut biopsia iar acum asteptam raspunsul.prin operatie nu sa putut taia din pancreas(nu stiu daca m-am exprimat corect)dar i sa facut un fel de trecere a tuturor lichidelor si a tuturor ce trebuie sa treaca prin pancreas prin niste furtunase.mi-ati spus ceva de un medicament miraculos.spuneti-mi va rog despre ce este vorba.va multumesc si astept un raspuns de la dumneavoastra.cu respect mihaela.
Răspunde la topic
2 comentarii 1
Notă: informațiile prezentate pe site-ul Ghid-Cancer.ro au rolul de a informa și susține pacienții cu cancer sau aparținătorii acestora, însă nu pot substitui vizita la medic, diagnosticul și tratamentul oferit de acesta în mod direct. Nu ne asumăm nicio răspundere cu privire la efectele pe care acest site le poate avea asupra dvs.
Trimite(Share) pe Facebook
Mergi sus
Trimite linkul pe Whatsapp