polip acusat prin col

Secțiunea: Cancerul de col uterin
1 comentarii 1
1 carmen277
1 carmen277 [0c]
05-09-2010, 10:33

Membru din 05-09-2010

Subiecte: 1

Comentarii: 0

am avut o interventie (polip acusat prin col)in data de 03 09 2010 ,sa practicat excizie polip si curetaj uterin,prima zi nu am sangerat ,a doua zi am sangerat cand putin cand mai mult ,azi dimineata pe la 4.30 am avut niste dureri insuportabile ma durea burta si chiar inauntru nu sangerez mult si nu am chiaguri si nici febra dar dureri pe care le simteam erau foarte mari simteam ca ceva se strange in mine ,am luat tador pentru dureri si ma-m calmat ,acum mai sangerez putin ,dureri nu mai am ,imi putei spune daca este normal ,mentionez ca nu am avut nici un avort si nici o nastere am 28 ani,ce sa intamplat cu mine azi dimineata trebuie sa ma duc la control ,doctora care m.-a operat ma dezamagit dupa ce mi-am permis sa o sun sambata dupa-masa sa-i spun ca sangerez putin si ca am dureri mici ,a zis ca-i pare rau ca sa legat la cap cu mine pentru ca am intrebato despre ce mi se intampla avand invedere ca ea e cea care ma operat .va multumesc anticipat si astept un raspun multumesc
Răspunde la topic
1 comentarii 1
Notă: informațiile prezentate pe site-ul Ghid-Cancer.ro au rolul de a informa și susține pacienții cu cancer sau aparținătorii acestora, însă nu pot substitui vizita la medic, diagnosticul și tratamentul oferit de acesta în mod direct. Nu ne asumăm nicio răspundere cu privire la efectele pe care acest site le poate avea asupra dvs.
Trimite(Share) pe Facebook
Mergi sus
Trimite linkul pe Whatsapp