toti doctorii imi spun mergi acasa ca nu ai nimic... dar pe zi ce trece ma simt rau

Secțiunea: Ar putea fi cancer?
3 comentarii 1
1 maryymeda
1 maryymeda [5c]
30-08-2010, 23:02

Membru din 30-08-2010

Subiecte: 2

Comentarii: 5

oameni buni.....am 30 de ani si de 4 ani merg din doctori in doctori in Romania, Italia si toti ma trimit acasa spunandu-mi ca analizele sunt bune si nu am nimik.. insa pe zi ce trece ma simt din ce in ce mai rau....acum 4 ani a inceput totul cu frisoane...febra intre 37 si 37,5, transpiratii abundente, dureri musculare, cervicale si articulare, tahicardii, ameteli si dureri de cap.....am facut analize peste analize tot felul de tomografii la cap, la fata la ceafa...toti doctorii spuneau mergi acasa ca nu ai nimik ba sa merg la psihiatru ca sunt stresata....eu o asa forma acuta a unui stres nu am mai pomenit...dar...
2 maryymeda
2 maryymeda [5c]
28-08-2010, 23:57

Membru din 30-08-2010

Subiecte: 2

Comentarii: 5

din pacate stau in Norvegia de vreo 2 ani insa vin acasa daca este nevoie sa merg la homeopat...eu sunt din Bucuresti
3 irinamihaela
3 irinamihaela [1c]
30-08-2010, 23:02

Membru din 30-08-2010

Subiecte: 0

Comentarii: 1

homeopati sunt destui in buc. chiar foarte buni ...unul dintre ei fiind si dumitrescu ioan d la institutul de cerctare acupunctura si homeopatie ...nu stiu daca ai apucat sa-ti notezi adresa mea ...sau scriemi un mesaj privat cu adresa ta sa pot lua legatura cu tine
Răspunde la topic
3 comentarii 1
Notă: informațiile prezentate pe site-ul Ghid-Cancer.ro au rolul de a informa și susține pacienții cu cancer sau aparținătorii acestora, însă nu pot substitui vizita la medic, diagnosticul și tratamentul oferit de acesta în mod direct. Nu ne asumăm nicio răspundere cu privire la efectele pe care acest site le poate avea asupra dvs.
Trimite(Share) pe Facebook
Mergi sus
Trimite linkul pe Whatsapp