Astept tratamentul cu Herceptin din luna februarie

Secțiunea: Chimioterapie
1 comentarii 1
1 valibrat
1 valibrat [3c]
05-11-2009, 20:55

Membru din 03-09-2009

Subiecte: 3

Comentarii: 3

Pentru lyanageorgescu Va multumesc din toata inima pentru raspunsul pe care mi la-ti dat ,dar as dori sa va rog sa ma mai ajutati cu cateva sfaturi.Eu astept tratamentul cu herceptin din luna februarie.Nu inteleg de ce nu il obtin daca acest tratament ma ajuta sa traiesc.Va rog mult spuneti-mi ce sa fac ?Eu stiu sigur ca sant o candidata potrivita pentru herceptin si faptul ca acum sant bine mar ajuta mult.De ce oare aceasta comisie nu da aprobare atunci cand trebuie sa ajute omul?Nu stiu ce trbuie sa mai fac.Cu disperare sufleteasca va spun.Poate ar trebui sa fac si testul FISH?Am oare dreptul sa-l fac gratuit ca am auzit ca este scump ?Va multumesc mult pentru intelegere si astept cu nerabdare raspunsul dv.
Răspunde la topic
1 comentarii 1
Notă: informațiile prezentate pe site-ul Ghid-Cancer.ro au rolul de a informa și susține pacienții cu cancer sau aparținătorii acestora, însă nu pot substitui vizita la medic, diagnosticul și tratamentul oferit de acesta în mod direct. Nu ne asumăm nicio răspundere cu privire la efectele pe care acest site le poate avea asupra dvs.
Trimite(Share) pe Facebook
Mergi sus
Trimite linkul pe Whatsapp